• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Помош... [decrypt]

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Mao

Practice makes perfect
5 јуни 2007
1,258
1,058
Mao's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 9 3900X + BeQuiet Dark Rock Pro 4
Motherboard
Asus Rog Strix B450-F Gaming
Storage
Samsung Evo Plus 970 M2 nVME SSD
PSU
CM 850W M2 Silent Pro
RAM
Kingston Predator/Fury 32GB 3200Mhz
Video card
Asus Rog Strix 1070 8GB
Case
DeepCool Mattrex RGB
Mouse
Logitech G502 Hero
Keyboard
Cooler Master MK750
Monitor
Alienware 25" 240hz
OS
Win 10 Pro
Potreben mi e ovoj zbor da se dekrpitira (WDB8WvbXdHtZyM8Ms2RENgHlacJghQy) t.e ne e zbor kojznae sto e, samo mi treba neogviot vistinski text. dali nekoj znae nacin da go napravam toa :D
 

SwIPE

Intern
29 мај 2007
346
5
1. Дали нешто ти значи DI-624 Wireless Broadband Router - от ?

2. Дали користиш ваков Router ?

3. Дали зборот што сакаш да го декриптираш е некако поврзан со DI-624 Wireless Broadband Router - от ?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Mao

Practice makes perfect
5 јуни 2007
1,258
1,058
Mao's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 9 3900X + BeQuiet Dark Rock Pro 4
Motherboard
Asus Rog Strix B450-F Gaming
Storage
Samsung Evo Plus 970 M2 nVME SSD
PSU
CM 850W M2 Silent Pro
RAM
Kingston Predator/Fury 32GB 3200Mhz
Video card
Asus Rog Strix 1070 8GB
Case
DeepCool Mattrex RGB
Mouse
Logitech G502 Hero
Keyboard
Cooler Master MK750
Monitor
Alienware 25" 240hz
OS
Win 10 Pro
povrzan e so dlink broadband router ne so wireless... pa ako nekoj moze da pomogne super :)
 

SwIPE

Intern
29 мај 2007
346
5
povrzan e so dlink broadband router ne so wireless... pa ako nekoj moze da pomogne super :)

Добро сега неможам од прва да погодам каков router користиш, затоа и ти дадов само еден пример за да не ги набројувам сите за кои важи:

HTML:
<input type=password id=pass name=pass size=30 maxlength=63 value="WDB8WvbXdHtZyM8Ms2RENgHlacJghQy">
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,519
Членови
29,481
Најнов член
Hekri
На врв Дно