1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Помош да пронајдам plugin

Дискусија во форумот 'WordPress' започната од Кристијан Николовски, 28 Март 2020.

 1. Кристијан Николовски

  Кристијан Николовски
  Intern

  16
  0
  2 Мај 2016
  Машко
  Здраво
  работам веб страна за продавање на производи
  ме интересира како можам да направам вака да се избира за некој производ
  Screenshot
  Screenshot
   
 2. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,841
  26,084
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Со javascript

  edit
  1. Насловот не ти беше соодветен.
  2. Наведи во што работиш.
  3. Повеќе информации што сакаш и што ти треба.

  Вака напишано мислиме дека работиш како магационер во некоја фирмичка и бидејќи од сите во фирмата само ти имаш компјутер дома, директорот те избрал тебе да им направиш сајт и сеа ти не знаеш каде тераш.
  Форум функционира на принцип споделување информации..

  Поздрав.
   
  Последна промена: 28 Март 2020
  На Vampo, Pulse, Маша и уште 2 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Cair
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,399
 2. Tunee
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  820
 3. prijatel-MKD
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  842
 4. lynx
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  929
 5. Prophilashe
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  447
Вчитување...

Сподели

Вчитување...