1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Помош!!! Да ми префрли некој пари на сметка

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од BorisSapphire, 18 Јуни 2019.

 1. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  914
  619
  11 ноември 2015
  Машко
  Дали има некој на форум кој што има на epayments акаунд и кој што ке може да ми префрли 5евра, не ми стигнува за 5евра да нарачам нешто што ми треба од нет. Утре сабајле одам во банка и му ги враќам на трансакциска.
  Ви благодарам.
   
 2. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  914
  619
  11 ноември 2015
  Машко
 3. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  914
  619
  11 ноември 2015
  Машко
  Имам рок до 8 сабајле
   
 4. Serko

  Serko
  Gaining Experience

  84
  133
  30 Август 2018
  Машко
  На повеќето членови мислам ќе им биде страв поради измама и слично да ти завршат услуга...
   
 5. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  914
  619
  11 ноември 2015
  Машко
  Веќе помина, ми требаше да завршам работа до 8 сабајле, така да може да се избрише темата.
   

Сподели

Вчитување...