• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Помош да го дешифрирам ова - èçïðàòåòå òåëåôîí

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

MARTIN_MKD

Intern
27 ноември 2007
419
2
Ми стигна ваков меил од Бугарија - èçïðàòåòå òåëåôîí .... Претпоставувам дека е напишан во бугарска кирилична подршка. Ќе ве замолам за помош да го дешифрирам ова?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,875
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно