Помош ако може??

Дискусија во форумот 'Delphi // Kylix // Object Pascal' започната од smiljo, 11 Март 2015.

 1. smiljo

  smiljo
  Intern

  7
  2
  28 Февруари 2015
  Машко
  Здраво,сакам да прашам дали може некој да ми даде линк да симнам Delphi??
   
 2. Taurus

  Taurus
  Модератор

  2,137
  610
  13 oктомври 2007
  Машко
  UI Designer
 3. smiljo

  smiljo
  Intern

  7
  2
  28 Февруари 2015
  Машко
 4. Creed_Bratton

  Creed_Bratton
  Gaining Experience

  313
  348
  6 Август 2007
  ТechGeek

Сподели