1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Помош ако може??

Дискусија во форумот 'Delphi // Kylix // Object Pascal' започната од smiljo, 11 Март 2015.

 1. smiljo

  smiljo
  Intern

  12
  2
  28 Февруари 2015
  Машко
  Здраво,сакам да прашам дали може некој да ми даде линк да симнам Delphi??
   
 2. Taurus

  Taurus
  Модератор

  2,354
  1,044
  13 oктомври 2007
  Машко
  UI Designer
 3. smiljo

  smiljo
  Intern

  12
  2
  28 Февруари 2015
  Машко
 4. Creed_Bratton

  Creed_Bratton
  Gaining Experience

  285
  328
  6 Август 2007
  ТechGeek

Сподели

Вчитување...