1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Pomos

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од mkdboy, 31 Јануари 2020.

 1. mkdboy

  mkdboy
  Intern

  87
  18
  16 Септември 2010
  Mi treba pomos odnosno preporaka koj telefin da go zemam xiaomi mi a3 ili xiaomi redmi note 8 pomos sugestija?
   
  Последна промена: 31 Јануари 2020
  На P.Overdrive му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  759
  184
  10 Јуни 2007
  A3. Појак процесор, подобар екран, подобра камера, повеќе меморија...
   
 3. mkdboy

  mkdboy
  Intern

  87
  18
  16 Септември 2010
  Druze mislev za redmi 8 note gresku sum napisal
   
 4. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  3,064
  4,354
  28 oктомври 2008
  Прво, на погрешно место си ја постирал темава, второ, насловот ти е ептен self explanatory.
  Кодекс за постирање и однесување на форумот
  Како и да е, одговорот е Redmi 8 Note без размислување...
   
 5. mkdboy

  mkdboy
  Intern

  87
  18
  16 Септември 2010
  Se izvinuvam moja greska Fala vo sekoj slucaj za odgovorot
   
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. CybeR
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,180
 2. snowmen
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,512
 3. anonimen12
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  600
 4. semir
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  785
 5. khazha
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  3,746
Вчитување...

Сподели

Вчитување...