• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Pomos za zadaca

  • Ја почнал/а темата
  • #1

BockoS

Intern
9 мај 2008
2
0
Imama zadaca da izrabotam proekt vo koj treba da se izraboti kod vo C++ za Delenje bez obnova. Ako znae nekoj ili ja ima praveno zadacata i go cuva kodot od prethodni godini na PMF, ako saka neka ja postavi. Bidejci ne me biva mnogu za programiranjeto.
FALA FALA FALA FALA FALA FALA FALA FALA FALAFALA FALA FALAFALAFALA
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
hehehe ех таа архихектура на компјутери ке ве изеде

побарај во книгата го имаш алгоритмот објаснето убаво само да седнеш и на испрограмираш

и не мора да е во с++ никаде не ти наведеле дека мора во тоа да правиш
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

BockoS

Intern
9 мај 2008
2
0
Znaci vie studentite otkoga ke zavrsite so studiranjeto zaboravate akvi ste bile i deka i vie ste go rabotele istovo HIHIHIH
Fala na Pomosta
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,678
Мислења
862,172
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно