• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Pomos so microsoft word

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

mrdnat

Intern
6 октомври 2008
2
0
Zdravo
Imam eden problem so word,
Pisuvam tekst, dosea imam napisano nekolku stranici a prethodno iam napraveno nekolku greski vo zborovite, i koga sakam da gi popravam greskite mi brise se sto e napisano posle toj zbor, kako da go resam ova?

Pomos pisete brzo...
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,268
28,568
kalco.ru
сејфувај го првин така текстот со се грешки и после отвори го и ќе се оправи
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Тоа не е можно :isplashen: сигурно си ги селектирал и другиот текст,после зборот.Значи селектирај го само зборот што треба да го поправиш :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,754
Мислења
849,923
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно