1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Pomos okolu Archived Raw Logs

Дискусија во форумот 'Веб Хостинг' започната од INSTALATOR, 14 Јануари 2008.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. INSTALATOR

  INSTALATOR
  Intern

  28
  0
  20 ноември 2007
  Kako bi mozel da go otvoram Archived Raw Logs mislam deka se nekoi GZ tip na fajlovi. Probav go otpakuvav i pak ne mozev da se snajdam. Odnapred blagodaram.
   
 2. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  63
  1 Март 2007
  Отпакувај ги со WinRar и потоа пробај со некој текст едитор да ги прочиташ :)
   
 3. sonic

  sonic
  Intern

  529
  5
  13 ноември 2007
  Еве баш истестирав пред малку , Андријески ме претрка :bravo:

  Ќе одпакуваш .... потоа отвори го со Notepad работи кај мене :))
   
 4. INSTALATOR

  INSTALATOR
  Intern

  28
  0
  20 ноември 2007
  Blagodaram mnogu. Koga odpakuvav so prtable winzip ne idese kako sto treba no so winrar se si dojde kako sto treba. Blagodaram uste ednas.
   
Слични теми
 1. Edvard
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  662
 2. Grid
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,324
 3. d.zoki
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  999
 4. skopjetoro
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  816
 5. akconel
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  552
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...