1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Проблем Помогнете ми да најдам IP камера за пред влезна врата

Дискусија во форумот 'Електроника - гаџети, електронски компоненти' започната од DarthJe5us, 24 Февруари 2020.

1. DarthJe5us

DarthJe5us
    Practice makes perfect

1,522
    1,179
    2 Јануари 2012
    Како што гласи насловот, немам никакво познавање што се нуди низ Скопје, а не е проблем и да се порача од интернет. Целта е да се помине што поевтино.
    Да може да снима на мрежен хард диск или на некој cloud провајдер.

Ќе се користи во влез од зграда така да веројатно не е толку битно дали е водооптпорна.

2. Pane24

Pane24
    Unstoppable

4,460
    3,825
    31 oктомври 2012
    Машко
    Копач на етериум
    Bilo koe kinesko sranje od 1500-2000 denari so ima ip . Pozelno e od prodavnica so barem 1 god garancija. Gi ima po tehnomarket , anhoch .

На DarthJe5us му/ѝ се допаѓа ова.
  3. DarthJe5us

DarthJe5us
    Practice makes perfect

1,522
    1,179
    2 Јануари 2012
    Мислев да не има некој искуство со некое па да препорача. Ќе направам како што викаш ако нема некој друг предлог.

4. Pane24

Pane24
    Unstoppable

4,460
    3,825
    31 oктомври 2012
    Машко
    Копач на етериум
    Сите врсти камери ги имам , од Gembird па се до нонејм марки и досеа ниедна не ме изневерила и по 1година.

5. HardCorec

HardCorec
    Unbeatable

3,213
    4,663
    4 ноември 2013
    Машко
    Абе купи си саглам камера, кога веќе даваш пари барем земи нешто што ке ти служи.
    Со шит камера ке гледаш само темници и непрепознатливи лица (според мене, џабе фрлени пари).

На Ile bocev му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Ile bocev

Ile bocev
    Gaining Experience

263
    203
    15 ноември 2015
    Машко
    И јас мислам исто. Ноќе има разлика. Земи подобра некоја. И јас сум во план да ставам во блиска иднина.

Сподели

Вчитување...