1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Половни делови (PSU, RAM, HDD, SSD)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Jokerski, 7 ноември 2018.

  1. VerifiedUsers Overlay
    Jokerski

    Jokerski
    On your way to fame

    814
    727
    28 oктомври 2010
    Машко
    Прашоци, бели пецива и др. средства за бистрење
    Момци,

    Ги продавам следниве делови:

    PSU ANTEC EA-650W Platinum 2500 ден. без гаранција во топ состојба
    HDD Western Digital 2TB Green WD20EZRX 1600 ден. половен без мана
    RAM PQI DDR2-800U 1GB 300 ден. половна
    RAM PQI DDR2-800U 1GB 300 ден. половна
    SSD Kingston UV400 120GB 1000 ден. половна
     
    dame_komita, Zeddomazed и на rippermkd им се допаѓа ова.
  2. VerifiedUsers Overlay
    Jokerski

    Jokerski
    On your way to fame

    814
    727
    28 oктомври 2010
    Машко
    Прашоци, бели пецива и др. средства за бистрење
    PSU ANTEC EA-650W Platinum 2500 ден. без гаранција во топ состојба резервирано @gOJDO
    HDD Western Digital 2TB Green WD20EZRX 1600 ден. половен без мана резервирано @gOJDO
    RAM PQI DDR2-800U 1GB 300 ден. половна
    RAM PQI DDR2-800U 1GB 300 ден. половна
    SSD Kingston UV400 120GB 1000 ден. половна ПРОДАДЕНО
     

Сподели

Вчитување...