1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Полнач за Philips тример за брада

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од Oliver!, 5 Јуни 2019.

 1. Oliver!

  Oliver!
  Гостин

  Другарки и другари,

  дали некој знае од каде да набавам полнач за Philips тример,
  па макар и онлајн, ако нема во Скопје на пример...

  Бидејќи не го пишува името на моделот на самата машина,
  единствено што можам да извлечам е 1.5 V 2W/A

  Благо Дарам
   

Сподели

Вчитување...