1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Полнач за nintendo 3DS/2DS/DSi

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од dekomote, 14 Јули 2019.

 1. dekomote

  dekomote
  On your way to fame

  316
  533
  11 ноември 2014
  Машко
  Програмист
  Купувам полнач за nintendo 3DS/2DS/DSi

  Локација: Скопје
  Контакт: 078244699 - Дејан
   
 2. dekomote

  dekomote
  On your way to fame

  316
  533
  11 ноември 2014
  Машко
  Програмист
  Купено. Клуч.
   

Сподели

Вчитување...