1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Полнач за Леново лаптоп

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од alkibijad01, 29 Март 2020.

 1. alkibijad01

  alkibijad01
  Gaining Experience

  187
  150
  8 oктомври 2016
  Продавам полнач за Леново, модел: ADL45WCC SA10M42697 20V 2.25A 45W

  Одговара за многу модели на Леново.
  Цена: 1200 денари

  Напомена: Прифаќам и замени со моја доплата (на пример напојување).

  [​IMG]

  Sent from my Redmi
   
 2. alkibijad01

  alkibijad01
  Gaining Experience

  187
  150
  8 oктомври 2016
  Бамп.
  Замена нешто.

  Sent from my Redmi
   

Сподели

Вчитување...