• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Полнач за Asus лаптоп

  • Ја почнал/а темата
  • #1

cppffs

Gaining Experience
7 април 2019
61
67
Купувам полнач за Asus лаптоп како на сликата:

IMG_1270.JPEG

Доколку некој знае каде можам да најдам нов исто така може да препорача, но мислам дека оргинал во добра сосотјба е подобро.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

cppffs

Gaining Experience
7 април 2019
61
67
Ви благодарам за предлозите не ми е итно доколку се најди користен на некој форумџија кој не го користи може да го понуди тука во спротивно ќе си земам нов.
Станува збор за стар лаптоп и 2000 денари е сериозен % од вредноста и на самиот лаптоп :LOL:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,531
Мислења
846,096
Членови
29,330
Најнов член
Leonard
На врв Дно