• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Полнач за акумулатор

  • Ја почнал/а темата
  • #1

spiritBreaker

LaravelMaster
27 октомври 2015
2,993
3,364
Зменоо
spiritBreaker's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7 9700K + Cooler Master M240L
Motherboard
Asus ROG STRIX Z390-E Gaming
Storage
Samsung 960 EVO 250GB + Toshiba HDD 2TB + 500 GB Hitachi
PSU
Gigabyte G750H
RAM
2 x 8GB DDR4 Kingston @ 3600MHz
Video card
Gigabyte GTX 1080 Ti G1 Gaming
Case
Asus GT501 TUF
Mouse
Corsair M65 Pro
Keyboard
Cooler Master CK550
Audio
Onboard audio
Monitor
AOC LED 27" I2781FH
OS
Windows 10
Поздрав дечки,

имам некој мал проблем со акумулаторот, па за да го дијагностицирам, ми треба да го наполнам скрос, и да видам дали пак ќе се појави истиот проблем или не. За таа цел ми е потребен полнач, кој може и има ако сака да ми позајми една вечер да го оставам акумулаторот да се полни, би му бил многу благодарен! неможам моментално да ја запалам колата, така да кој може слободно нека ме контактира, било тука или пп.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,574
Мислења
820,962
Членови
28,238
Најнов член
$КИКО$
На врв Дно