1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Покриеност на оптика во Драчево (и предлог за провајдер?)

Дискусија во форумот 'Интернет провајдери' започната од hemicharot, 8 Декември 2019.

 1. hemicharot

  hemicharot
  Intern

  68
  27
  29 ноември 2017
  Здраво дечки,

  Дали има некој искуство од Драчево со оптика, дали е исто како во град, дека имам слушнато Телекабел вадат оптика по барање, и ме интересира дали важи истото за Драчево.

  Исто, кој провајдер би го препорачале за интернет? (не мора оптика 100/100 ми е доста) И ако сте користеле повеќе провајдери, со кој сте најзадоволни досега?

  поздрав :D
   
Слични теми
 1. arjan
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  5,017
 2. The Man
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,326
 3. bogoevski
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,229
 4. koki
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  4,697
 5. Blagojche77
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,437
Вчитување...

Сподели

Вчитување...