• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Pokemon

  • Ја почнал/а темата
  • #1

lakimen

Intern
15 август 2007
154
0
Може ли некој да ми каже од каде да ја извадам Pokemon ? ? ?
Ке ви благодарам однапред!!!:bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,575
Мислења
823,704
Членови
28,077
Најнов член
Brlebrle
На врв Дно