Појачало Philips и Technics

Steff_92

Gaining Experience
28 јули 2017
184
119
Куманово
Се продаваат појачала:

1: Technics SA-EX100 - 2x80w 8ohm
Комплетно исправно, конектор за звучници сменет во speakon. Цена - 90е

143625470_325404008812754_7165194008959480813_n.jpg 143600393_421607895925938_8770586563769444813_n.jpg 143480474_2936791686600394_3839942577932244976_n.jpg 143405429_1357818044560152_2166073751779736355_n.jpg

2. Philips DFR 1600 - 2x70w 8ohm stereo mode, 70w по канал во surround mode (front, center, surround)
CD не работи, останато се исправно, има далечинско. Цена - 80е

143476037_221626266275081_1872460785754043144_n.jpg 143721083_444702509996521_3417640919202192229_n.jpg 143912754_769997173919850_3519267486782685958_n.jpg 144401319_755131702068086_3557323715307285302_n.jpg

Може да се видат и пробаат на ваши или мои звучници.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,020
Мислења
870,302
Членови
30,356
Најнов член
JanaTrpkovska1
На врв Дно