• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Пои Род... Er.. Среќен роденден Wild Rose :)

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
И се најубаво :) Повеќе зборови нека напишат другите :p


[ame]http://www.youtube.com/watch?v=cUSgZDcF-xE[/ame]
 

D

Администратор
31 март 2007
3,275
1,923
www.iwmnetwork.com
Ајде нека е среќен кој по ред и да е роденденот и се најубаво.

Кога е во прашање алкохолот, пи слободно, само не вози. :)))

cheers
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Happy Birthday Wild Rose, сите празни чаши и флаши да ти се исполнат :)

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=UeypOvsY91Q[/ame]
 

Wild Rose

Intern
18 мај 2008
77
12
OMG! Доста веќе со алкохолот, на рехабилитација сум. Башка што наметнувате грешна слика за мене, не сум пијаница јас! :p

Фала на сите, а посебно на Andrijeski за убавата сликичка. :baknezh:
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1,550
52
www.it.com.mk
Zmija, zmija, zmija....
Srekjen, srekjen, srekjen....
Ro, den, den...

Imaj ubava i ispolneta godina so site ubavini na zhivotot... :))

t00t t00t!
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
w00t!



те чекам да се јавиш за вечер :)
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Среќен роденден Wild Rose! Ти посакувам многу здравје, среќа, успеси и исполнување на сите твои желби.

Cheers! :)

 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Me too ....

HAAAAAAAPPPPPPPYYYYYYYYYYYYYYYYYY BBBBIIIIIIIIIIRRRRRRRTTTTTTTTHHHHHHHHDDDDDDDAAAAAYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,406
1,131
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
:srekjenrden::zhurka::nazdravje::alkos::alkos2:
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,267
322
Хепи брдеј ту јуу, хепи брдеј ту јуу, хепу брдеј ту ју Змијаа, хепи брдеј ту јуу.... :)

Сите желби да ти се исполнат, се што ќе посакаш да ти се оствари, да си најдеш добар маж кој ќе те сака, негува, ќе те слуша и ќе ти биде верен цел живот.

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!!!

:baknezh:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,661
Мислења
830,025
Членови
28,667
Најнов член
Привет
На врв Дно