• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Поголеми слики од MSN.

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

dimitars

Gaining Experience
8 мај 2007
1,685
342
Дали можат некако да се видат сликите од MSN профилите поголеми?
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
Bi mozel so printscreen sto e (mislam taka se vikase :p) pa posle da si ja zumiras celata slika, iako mislam deka nema da go ima istiot efekt..:)
 

DaciSS

Gaining Experience
3 јануари 2008
949
288
San Francisco
www.linkedin.com
со messenger discovery live може да им ги зимаш сликите на пријателите и да ги ставаш наместо твоја слика, но големината не се менува, сликичките се мали
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
Abe mozes i so obicen MSN (toa discovery ne go znam), so kopceto PrtSc ja kopiras slikata od otvoreniot prozorec, pa vo paint - paste, i ja secis negovata slika, si ja sejfyvas samo negovata slika i onda ja menuvas :p. Interesna finta e inace, na site sto im ja imam napraveno odma se cudat kako, sto kazi.... Xexexeee :)
 

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
Не може да има поголема слика на дисплејот џабе ја држите оваа тема отворена !!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,692
Мислења
862,392
Членови
30,043
Најнов член
њлосос
На врв Дно