• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Погледнете како може цртежот да премине од безобразен во нешто интересно.

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
895
73
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
:bravo: за цртачот.:)
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
:bravo:
 

drowsy

Intern
11 април 2007
229
6
Mene lichno ne me impresionira ni malku.
Vsushnost mislam deka e glupo i e detska rabota.
Ova kako prvo ne e ni talent ni darba.
Ova go mozhe sekoe 6 godishno dete so malku vezhbanje.
:ua::ua::ua: lame stuff
 

drowsy

Intern
11 април 2007
229
6
Eve vi primer na slichno neshto samo 100 pati poteshko i podobro.
Ova e navistina Amazing Painting, a sepak e vezhba i nema vrska so slikanje i talent. CHISTA VEZHBA. Enjoy!

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=aoKw_OMiMQc[/ame]
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW..

Omg :chudenje:

Ова второво е навистина посебно.. :bravo::bravo::bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,884
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно