Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Подарувам страничен отвор/врата за CoolerMaster Mistique/632 куќиште

Статус
Затворена за нови мислења.

DarthJe5us

Unstoppable
2 јануари 2012
2.796
2.187

goce03

Unstoppable
20 јануари 2015
1.564
3.153
Skopje
goce03's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i5-10500
Motherboard
ASUS PRIME B460M-A
Storage
SSD Kingston NVMe A2000 1TB /HDD Toshiba P300 2 TB
PSU
Cooler Master MWE 600W White
RAM
2x8 DDR4 Kingston HyperX Predator
Video card
INNO3D RTX 2060 SUPER
Case
CoolerMaster Case K350
Monitor
HP EliteDisplay e232
OS
Win 10
Кај најде сега, кога заврши сезоната за правење Ајвар.:)
Шала на страна. го ценам гестот може на некој стварно му треба.
 

DarthJe5us

Unstoppable
2 јануари 2012
2.796
2.187
Кај најде сега, кога заврши сезоната за правење Ајвар.:)
Шала на страна. го ценам гестот може на некој стварно му треба.
Одамна го имам дадено куќиштето и не ми текнува на кој. Не ни знаев дека го имам делот затоа што имав плексиглас врата ставено.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.864
Мислења
970.425
Членови
35.220
Огласи
2.844
Најнов член
HeyJude
На врв Дно