1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Подарувам Steam акаунт со Dota 2 и Half Life 2

Дискусија во форумот 'Игри' започната од AfterMaxify, 18 Септември 2012.

 1. AfterMaxify

  AfterMaxify
  Gaining Experience

  170
  80
  18 Септември 2012
  Машко
  ДА, ДОБРО ПРОЧИТАТВТЕ! ПОДАРУВАМ Steam акаунт! Се што треба да направите е да одите на ова видео и да ги извршите чекорите!
   
 2. lamja

  lamja
  Gaining Experience

  424
  181
  1 oктомври 2008
  Машко
  STEPS:
  1. Subscribe
  2. Comment: I want this account!
  I will give it away when I reach 250 Subscribers!

  kogo pravis budala be ti ? aj idi isgubi se od forumov lazi mali deca
   
  На atanastanas и Zeuus им се допаѓа ова.
 3. skullmonkey

  skullmonkey
  Unstoppable

  4,168
  3,289
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
 4. atanastanas

  atanastanas
  Gaining Experience

  278
  93
  2 Мај 2012
  Машко
  poprvo ke izleze dota 2 dodeka ti stignes 250 subs lol
   
Слични теми
 1. HijackHacker
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  870
 2. 386ka
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,045
 3. HijackHacker
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,781
 4. Toxic
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  707
 5. Jokerski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  441
Вчитување...

Сподели

Вчитување...