Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Подарувам Подарувам Ретро Хардвер

Статус
Затворена за нови мислења.

Necromancer

Unbeatable
24 февруари 2012
4.024
5.229
Скопје
Necromancer додаде нов оглас:

Подарувам Ретро Хардвер - Проценка

Подарувам ретро хардвер. Предност за подигање имаат неколку членови кои се ентузијасти.

1. MSI K7T266_Pro2 Ver.2. Доаѓа заедно со процесор и кулер, не знам каков процесор има, не би расклапал сега.
Погледнете го атачментот 129941 Погледнете го атачментот 129942

2. Acorp 6VIA89
Погледнете го атачментот 129943 Погледнете го атачментот 129944

3. Inno 3D FX5200
[URL...

Видете го целиот оглас...
 

krema

Epic
24 јуни 2009
14.916
14.682
youtu.be
@FLEGMA :)
Јавол хер командант :)

Побарав скази контролер пред неколку недели, ми се јави член дека имал но од оправдани причини сеуште го немам добиено.
Тешко е некој вакво нешто да чува, но еве ако @damil најде нешто овакво за услуга би бил благодарен.
Секако дека ќе се одужимо. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.302
Мислења
978.078
Членови
35.585
Најнов член
Megi
На врв Дно