Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Подарувам Подарувам разни ствари

Pulse

Practice makes perfect
26 октомври 2014
1.447
1.538
127.0.0.1
petrov.mk
Pulse додаде нов оглас:

Подарувам разни ствари - Проценка

НАПОМЕНА: СИТЕ РАБОТИ ГИ ДАВАМ НАЕДНАШ, НЕМАМ ВРЕМЕ ДА СЕ ЗАМАРАМ „НА РАТИ“.
ЌЕ СЕ ДОДЕЛАТ НА ПРВИОТ ШТО ЌЕ ДОЈДЕ НА ЛОКАЦИЈА ЃОРЧЕ П. СТАРА ПОЛИЦИЈА.
ПО КАРГО НЕ ПРАЌАМ.


Правев чистка низ дома и доколку до вторник (12.09) никој не дојде да ги земе ке летаат во контејнер.

1. Разни каблиња (Состојба: Користено-работат)
Погледнете го атачментот 129353

2. Делукс напојување (Состојба: НОВО)
Погледнете го атачментот 129354

3. Надворешни кутии за 3.5 дискови 2 парчиња (Состојба: Користено-работат)...

Видете го целиот оглас...
 

zirkach

On your way to fame
12 февруари 2015
962
731
Струга
www.facebook.com
zirkach's setup  
Processor & Cooler
i3 1215u
Motherboard
Lenovo
Storage
Solidigm P41 Plus 512gb + Samsung QVO 870 1tb
RAM
16GB
Video card
Intel UHD Graphics
Mouse
MSI
Keyboard
MSI
Monitor
Samsung LS24C310EAUXEN
OS
Windows 11 PRO
Штета што си од ск, има интересни делчиња :)))))
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.673
Мислења
947.006
Членови
34.145
Огласи
2.014
Најнов член
Yadow
На врв Дно