Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Подарувам Подарувам NAS Linksys NAS200

Статус
Затворена за нови мислења.

Necromancer

Unbeatable
24 февруари 2012
4.014
5.216
Скопје
Necromancer додаде нов оглас:

Подарувам NAS Linksys NAS200 - Проценка

Го подарувам NAS-от од насловот.

Морам да известам, уредов ми е купен одамна, 2010/1 можеби. Се карактеризира со тоа што е ужасно спор, со оглед што работам со поголеми фајлови не бркаше работа уште тогаш. Можеби на некој ќе му се најде за некаква употреба...

Видете го целиот оглас...
 

pipelin

*ੈ✩‧₊˚༺☆༻*ੈ✩‧₊˚
8 мај 2010
2.057
1.954
aleksandar.mk
pipelin's setup  
OS
macOS
Секоја чест! Мој совет е да го дадеш на некој што реално ќе даде добра причина и не е во можност да си купи.
 

tomi

Sensei Модератор
16 април 2007
9.867
3.827
Скопје
Се откажувам.... да оставам простор за некој друг стварно ако му треба... ја би го земал чисто да видев како работи но ако има некој што би му вршела корисна работа давам предимство
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.093
Мислења
974.367
Членови
35.399
Најнов член
smartonetech
На врв Дно