• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Подарувам Logitech B175

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

riki_staff

Gaining Experience
28 ноември 2015
471
234
Бежичен маус Logitech B175,има некој проблем кога вртам на кругот,односно од 1 круг затајува некој 20/30%,на кој му треба за делови или да си го среди


Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,736
Мислења
831,554
Членови
28,725
Најнов член
bile86
На врв Дно