Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Подарувам Подарувам Lenovo ThinkPad Tablet 2

Статус
Затворена за нови мислења.

тотето

On your way to fame
4 октомври 2011
694
673
Битола/Скопје
тотето додаде нов оглас:

Подарувам Lenovo ThinkPad Tablet 2 - Проценка

Ми стои така веќе подолго време со надеж да го „оживеам“ да пробам да снимам нов софтвер на него, ама не стига на ред. Последно што пробав е да го пуштам, и не прима струја од полнач, не знам шо можи да е.

Пред да оди во електронски отпад, ако сака некој друг да му го испратам или да си го земи нека ми пиши порака.

Link: tablets :: thinkpad tablet series :: thinkpad tablet 2 - Lenovo Support...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.029
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно