Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Подарувам Подарувам HP M1120 принтер

Статус
Затворена за нови мислења.

gokica

Модератор
13 јуни 2009
9.215
12.290
gokica's setup  
Processor & Cooler
i7 2600K & Noctua NH-D14
Motherboard
ASUS P8Z68-V Pro GEN 3
Storage
Samsung 850 Pro 256GB
PSU
Cooler Master V850
RAM
16GB 1333Mhz Kingston Value
Video card
ASUS Strix RX570 OC
Case
HAF 932
Mouse
Logitech G502 Proteus Core
Keyboard
Logitech K800
Audio
ASUS Xonar ST
Monitor
Dell UP3216Q
OS
Windows 7, 8 & 10
gokica додаде нов оглас:

Подарувам HP M1120 принтер - Проценка

Здраво,

Подарувам стар принтер М1120:


Пred неколку месеци работеше. Имам и еден заменски тонер неотпакуван гратис ако некој го сака со принтерот.

Едино не сум сигурен дали ги чувам кабелите за струја и USB. Ќе ги побарам но можно е да сум ги фрлил.

По карго не можам да праќам. Локација скопје.

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

Едит: Ми пишаа двајца. Ќе ја обновам темава ако се откажат.
 
Последна промена:

gokica

Модератор
13 јуни 2009
9.215
12.290
gokica's setup  
Processor & Cooler
i7 2600K & Noctua NH-D14
Motherboard
ASUS P8Z68-V Pro GEN 3
Storage
Samsung 850 Pro 256GB
PSU
Cooler Master V850
RAM
16GB 1333Mhz Kingston Value
Video card
ASUS Strix RX570 OC
Case
HAF 932
Mouse
Logitech G502 Proteus Core
Keyboard
Logitech K800
Audio
ASUS Xonar ST
Monitor
Dell UP3216Q
OS
Windows 7, 8 & 10
Првиот што ми пиша помина пред десетина минути и си го зема. Со здравје да се користи.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.659
Мислења
946.769
Членови
34.137
Огласи
2.006
Најнов член
Drakula
На врв Дно