• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Podaruvam gratis karti za vecher vo CUBE!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

drowsy

Intern
11 април 2007
229
6
Hello!
Drugar mi od fax mi dade gratisi za vecher za vo CUBE (open air summer club)
Opening Party 05.06.2008.
Dj Shorty P aka Pancho i Dj One aka Davor.
Bidejkji ne slusham takva muzika, a i ne idam po takvi klubovi sakam da gi podaram na nekoj shto saka da otide.
Imam 2 VIP karti i 4 obichni pa ako saka nekoj vecher da ide tamu slobodno neka pishe.
*cheers*
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,998
Мислења
854,407
Членови
29,630
Најнов член
kiko1337x
На врв Дно