• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Под-форумот "офф-топик" е затворен

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,673
191
www.zeroscience.mk
Поради премногу зголемен интерест и непотребни и офф-топик теми во под-форумот "офф-топик" решивме на неколку дена или недели да го затвориме истиот.

Исто така сакам да напоменам дека премногу има непотребни мислења. Мислења од типот: "браво", "добар пост", користење на неконтролирано многу смајлиња и т.н. и т.н. што и доведе до вакви реакции.

Знаете дека има систем за репутација. Постови од типот "Благодарам" се крајно непотребни како што е и спомнувано во многу теми но членовите си продолжуваат со истата песна :)

Затоа малку chill од форумот офф-топик и да се концентрираме на работи поврзани со Информатичка Технологија.

Благодарам
IT.com.mk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,671
Мислења
862,044
Членови
30,034
Најнов член
Goxo43
На врв Дно