1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Pocophone F1

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од DaVoRkNe, 20 ноември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,680
  3,820
  1 Септември 2011
  Машко
  Продавам Xiaomi Pocophone F1 6/64gb,телефонот е во 100% исправна состојба,без никаква проблеми,никогаш сервисиран.Доаѓа со кутија,оргинал полнач,усб кабел,и заштитна маска,има стаклена фолија на екранот.Работи на сите мрежи,со мали знаци на користење.Сликите се од телефонот,може и замена,за понуди во ПП.

  Цена 12500 денари.

  2de24ac7-f578-4593-bb5f-2182c018291a.jpg 27429169-801e-4bec-8353-dd7b7d798b2b.jpg a5b8ce4c-2f38-4a2b-980c-d94178db62d3.jpg a09c0f85-806f-4f5e-b2cc-6a75361009ec.jpg c79b877a-c2a3-4f2b-98c6-e0621a5c89d0.jpg
   
  Последна промена: 20 ноември 2019
  PopoMopoDopo, Иванчо и на Sukhoi им се допаѓа ова.
 2. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,680
  3,820
  1 Септември 2011
  Машко
 3. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,680
  3,820
  1 Септември 2011
  Машко
 4. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,680
  3,820
  1 Септември 2011
  Машко
  Купена е уште една маска,оргинал Ми,и ставено е ново заштитно стакло нано.

  Ке ги замолам Админите,да го вметнат мислењево со тоа погоре.Благодарам

  IMG_20191125_181714.jpg IMG_20191125_181652.jpg
   
 5. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,680
  3,820
  1 Септември 2011
  Машко
  Последна фиксна цена 11500 денари за кеш,за замена друга цена.
   
 6. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,680
  3,820
  1 Септември 2011
  Машко
  Се повлекува од продажба,може клуч.
   
 7. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,680
  3,820
  1 Септември 2011
  Машко
  Дојде до непредвидливи трошоци денеска,и само денеска телефонот ке биде по цена од 7500 ДЕНАРИ ИТНО
   
  Последна промена: 3 Декември 2019
  На gocetan и [email protected] им се допаѓа ова.
 8. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  258
  235
  17 ноември 2015
  Машко
  Резервирај
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 9. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Баниран/a

  4,204
  3,321
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  torte ako ne go zema jas ke go zemam odma.
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 10. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,680
  3,820
  1 Септември 2011
  Машко
  Клуч ве молам.
   
  На Иванчо му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. bandrej
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,387
 2. ApexAlex
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  606
 3. aleksuperior
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  928
 4. bobi2006
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  516
 5. it_boy
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  897
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...