1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Pocophone F1 6/64 GB Global Version

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од it_boy, 25 Август 2019.

 1. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  209
  210
  9 Јули 2018
  Машко
  Барам Проценка за Поко Ф1 Глобална верзија со 6ГБ Рам и 64ГБ Меморија користен околу 7-8 месеци,порачан е онлајн и нема гаранција,зачуван е одлично цело време користен е со заштитно стакло гратис добивате и 3 заштитни маски

  [​IMG] Гаранција - Без Гаранција
  [​IMG] Состојба на производот -Одлична
  [​IMG] Кратка спецификација
  -Snapdragon 845
  -6GB RAM
  -64 GB Memory
  -12/5 MP Back Camera
  -20 MP Front Camera
  -4000Mah Battery
  -FastCharge
  -Android 9.0

   

  Прикачени датотеки:

 2. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,352
  25,755
  4 Септември 2008
  200
   
  На it_boy му/ѝ се допаѓа ова.
 3. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  209
  210
  9 Јули 2018
  Машко
  Оди на продажба:

  11,000 денари
   
  На Draynor, Nomad, gremlin и уште 3 други им се допаѓа ова.
 4. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  209
  210
  9 Јули 2018
  Машко
 5. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  209
  210
  9 Јули 2018
  Машко
  Нова цена до Петок!!!!

  10.000
   
  На Nomad му/ѝ се допаѓа ова.
 6. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  209
  210
  9 Јули 2018
  Машко
  Продаден! можи клуч!
   
Слични теми
 1. Dark_angelMKD
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,585
 2. bandrej
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,381
 3. ApexAlex
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  603
 4. bobi2006
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  516
Вчитување...

Сподели

Вчитување...