Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Poco F5

Статус
Затворена за нови мислења.

Ficho

Gaining Experience
9 јули 2015
390
282
Скопје
www.pzuortomedika.com.mk
Ficho додаде нов оглас:

Poco F5 - Проценка

Да ве замолам прво за проценка за уредот кој потоа ќе оди на продажба.

Poco F5 12/256 црна боја, купен од Ледиком пред година и неколку дена значи самошто му пројде "гаранцијата" којашто за среќа не ми затреба (незнам какво е генералното искуство, моето не е баш најнај). Нејсе, телефонот е користен со маска, фолија и нема некакви физички оштетувања. Го продавам зошто земав Шаоми 14ка бидејќи ми се допадна малку покомпактен дизајн. Целата кутија, полнач се има со него како и некоја маска. За...

Видете го целиот оглас...
 

Ficho

Gaining Experience
9 јули 2015
390
282
Скопје
www.pzuortomedika.com.mk
Еве ајде и слики
 

Атачменти

 • IMG_20240522_151233.jpg
  IMG_20240522_151233.jpg
  2,8 MB · Прегледи: 140
 • IMG_20240522_151230.jpg
  IMG_20240522_151230.jpg
  2,8 MB · Прегледи: 137
 • IMG_20240522_151224.jpg
  IMG_20240522_151224.jpg
  2,9 MB · Прегледи: 133
 • IMG_20240522_151220.jpg
  IMG_20240522_151220.jpg
  2,6 MB · Прегледи: 135
 • IMG_20240522_151018.jpg
  IMG_20240522_151018.jpg
  2,7 MB · Прегледи: 132
 • IMG_20240522_150916.jpg
  IMG_20240522_150916.jpg
  2,8 MB · Прегледи: 141
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.300
Мислења
978.072
Членови
35.585
Најнов член
Megi
На врв Дно