Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено POCO F4 GT 5G 8GB/128GB Stealh Black

Статус
Затворена за нови мислења.

puscyfer

Gaining Experience
10 декември 2010
51
96
puscyfer додаде нов оглас:

POCO F4 GT 5G 8GB/128GB Stealh Black - 21.000 ден.

POCO F4 GT 5G 8GB/128GB Stealh Black (европска верзија) во минт состојба, комплет со кутија и сите фабрички елементи. Испробан и функционира со телеком 5g мрежата, претпоставувам и на A1.

Спецификации:
CPU/RAM:
Snapdragon 8 Gen 1 - 8 GB LPDDR5 RAM + UFS3.1 Storage
Екран:
6.67 inches (16.94 cm)395 PPI, AMOLED 120 Hz Refresh Rate
Камера:
64 MP + 8 MP + 2 MP Triple Primary Cameras LED Flash 20 MP Front Camera
Батерија:
4700 mAh Hyper ChargingUSB Type-C Port + 120W Charger
Аудио:
4 speaker JBL...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.586
Мислења
945.395
Членови
34.073
Огласи
1.966
Најнов член
GorazdI
На врв Дно