Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Poco f4 gt 12/256 gb

Статус
Затворена за нови мислења.

nvidia88

Gaining Experience
16 септември 2010
606
370
Gostivar
nvidia88 додаде нов оглас:

Poco f4 gt 12/256 gb - 30.000 ден.

Се продава poco f4 gt 12/256gb knight silver,користен 3 месеци,со кутија полнаќ 120w итн....од али ми стигаат стаклени фолии за дисплеј и камера, и case,ги добивате и тие штом стигнат....за појќе инфо инбокс
Цена 30.000 ден

Видете го целиот оглас...
 

nvidia88

Gaining Experience
16 септември 2010
606
370
Gostivar
Up...додстоци плус:3 стаклени фолии за предно и задна камера,armor case, дополнителен нов 120w кабел usb to type c,
 

Атачменти

 • IMG_20230520_112637_446.jpg
  IMG_20230520_112637_446.jpg
  110,1 KB · Прегледи: 80
 • IMG_20230520_112635_758.jpg
  IMG_20230520_112635_758.jpg
  76,6 KB · Прегледи: 82
 • IMG_20230519_185342.jpg
  IMG_20230519_185342.jpg
  4,6 MB · Прегледи: 82
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.620
Мислења
945.959
Членови
34.105
Огласи
1.988
Најнов член
tellmewhy
На врв Дно