Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Poco F2 Pro 128GB 6GB RAM

Статус
Затворена за нови мислења.

lumixoid

Gaining Experience
22 септември 2008
177
222
lumixoid додаде нов оглас:

Poco F2 Pro 128GB 6GB RAM - Проценка

Се продава телефонот од насловот.
Максимално зачуван и од користен само со маска и заштитно стакло .
Купен од Хај Комуникации на 22.12.2020 и мислам дека има гаранција до 22.12.2022 (ја барам фискалната и гаранцијата).

Со него стигаат и неколку маски, една оргинална, една Nillkin, две генерички и една Spigen Rugged Armor.
Дополнително во пакет одат и три заштитни стакла, едно ESR и две генерички.

UtjpM7a.jpg

v9zZEGY.jpg
...

Видете го целиот оглас...
 

psyside

Rising Star
4 септември 2008
30.210
31.366
psyside's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 [email protected] + PCCooler X5
Motherboard
Asrock B450 HDV
Storage
970 EV0 Plus 500GB
PSU
Evga 750W BQ
RAM
2x8GB Hyper X Predator@ 3200
Video card
Asus RTX Dual EVO 2060 Super
Case
CM Masterbox E500 with ODD
Mouse
Cooler Master Storm Spawn + Corsair 140/Zalman ZM-F4
Keyboard
Logitech G910
Monitor
Asus PA328Q Pro Art
OS
WIN 10 Pro X64
Одлична зделка, Snapdragon 870 за 12K.
 

psyside

Rising Star
4 септември 2008
30.210
31.366
psyside's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 [email protected] + PCCooler X5
Motherboard
Asrock B450 HDV
Storage
970 EV0 Plus 500GB
PSU
Evga 750W BQ
RAM
2x8GB Hyper X Predator@ 3200
Video card
Asus RTX Dual EVO 2060 Super
Case
CM Masterbox E500 with ODD
Mouse
Cooler Master Storm Spawn + Corsair 140/Zalman ZM-F4
Keyboard
Logitech G910
Monitor
Asus PA328Q Pro Art
OS
WIN 10 Pro X64

lumixoid

Gaining Experience
22 септември 2008
177
222
lumixoid додаде нов оглас:

Poco F2 Pro 128GB 6GB RAM - ПроценкаВидете го целиот оглас...
Заборавив да нопоменам дека гребаниците на екранот што се гледаат се на заштитното стакло.
Дисплејот на телефонот е од прв ден заштитен и нема никакви оштетувања.
 

lumixoid

Gaining Experience
22 септември 2008
177
222
Привремено се повлекува од продажба.

Sent from my SM-G990B using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.228
Мислења
976.916
Членови
35.537
Најнов член
martin987
На врв Дно