1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ПОЦ апликација за Android

Дискусија во форумот 'Софтвер за мобилни уреди' започната од damil, 22 Мај 2019.

 1. damil

  damil
  Gaining Experience

  592
  497
  2 Јануари 2015
  Машко
  Дали некој друг има проблем со пронаоѓање на апликацијата на ПОЦ (Паркинзи Општина Центар) на Google Play?

  Кај мене престана да работи, ја избришав и сега ја нема, немам од каде да ја симнам.

  А ми вршеше работа за пријава на гости.
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Oktar

  Oktar
  Guru

  3,265
  9,399
  23 oктомври 2012
  Машко
  И јас се отепав од барање и најверојатно ја тргнеле. Сајтот на ПОЦ секако е катастрофа, има само некои ПДФ-и кои немаат линкови. А најверојатно ти прекинала да работи затоа што ја тргнеле од стор и го укинале сервисот/апито.
   
 3. damil

  damil
  Gaining Experience

  592
  497
  2 Јануари 2015
  Машко
  А на iOS работи без проблем...
   
 4. Nikola G

  Nikola G
  Intern

  50
  47
  18 Септември 2017
  Машко
  ПОЦ не се замара со апликации. Они само со Пајаци. Знаат од каде имаат пари. Сега се мислат да купат уште 5 камиони.
  И ќе се замара некој за 30 денари паркинг. МОлим лепо лисица и на камион и оп 2500 денари :D
   
  На Ile bocev му/ѝ се допаѓа ова.
 5. bxxxn

  bxxxn
  Practice makes perfect

  979
  1,113
  11 Март 2011
  Ile bocev, gokica и на damil им се допаѓа ова.
 6. damil

  damil
  Gaining Experience

  592
  497
  2 Јануари 2015
  Машко
  Да си жив и здрав, вирус да не закачиш 100 години.

  Фала ти!!!

  Еве ја работи апликацијава сега.

  Ако те води патот накај Зона 2 пиши слободно да частам едно пиво у Конак.

  Си ми завршил ептен работа.
   
  Последна промена: 22 Мај 2019
  На Маша и bxxxn им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...