• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Победници од Натпревар Бр.1

Статус
Затворена за нови мислења.

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2.674
193
www.zeroscience.mk
Прво место: kapkavino
Второ место: Dark_Crow
Трето место: S.N.


Победниците ќе бидат известени преку е-маил во врска со наградите.

Благодарам. :bravo:

Креации
 

DynamicMK

премиум член
11 април 2007
1.640
186
еее ме нема, ај догодина здравје :)
Честитки за победниците...
 

SwIPE

Intern
29 мај 2007
346
5
Честито за победникот како и за второпласираниот и третопласираниот.
Поздрав
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
Честитки до победниците и благодарност до учесниците. Се надевам следниот пат ќе бидат во многу поголем број :)
 
D

DimitarMK

Гостин
Честито до победниците!!! Ај следен натпревар и јас ќе учествувам.
 

DynamicMK

премиум член
11 април 2007
1.640
186
Фала Andrijeski за гласот...
она „ај догодина здравје“ е цитат од еден к-15 скеч :)
Еве еден предлог за следниот пат... можете да направите натпревар со слободна тема... мислам дека така ќе има поголем број учесници а може да биде и поинтересно :)
Поздрав и уште еднаш thx for the vote...
 

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
капкавино заслужено победи, ептен добра обработка секоја чест
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2.514
90
Браво за победниците. Сите обработки беа стварно добри.
 

Jaia^^

Intern
22 април 2007
146
2
pofalbi...

pofalbi za site ucesnici sto se potrudile da iskreiraat nesto od slikite (koi ne bea bas po moj vkus):pPP...cestitiki za pobednicite,se nadevam dobro ke ja iskoristat nadradata..i pozdrav do site koi kako i jas ne napravija nisto za ovoj natprevar:rolleyes: a ke imaat sansa da se dokazat vo nekoj od slednite natprevari:skuter:
 

Kafka

Intern
8 јуни 2007
128
19
cestitki do site pobednici.... go cenam toa sto na nekoj mu teknalo da organizira nekakov natprevar.. i uste pomilo mi e deka kjei ma uste naptrpvari vo koi sto makedoncite kje pokazat sto znaat i umeat...
 

D

Администратор
31 март 2007
3.643
3.306
www.iwmnetwork.com
Честитки и од мене.

И едно големо "УА!" до останатите членови на форумот за незаинтересираноста да се вклучат во натпреварот помасовно. :ua:
Но верувам дека ќе се покажете на следните натпревари (coming very soon!!)
 

D

Администратор
31 март 2007
3.643
3.306
www.iwmnetwork.com
Ako ne trazes ne ti davat. Potrazes i sto dadat za dva dena ti zemat. Pises na privatno pravat se naudreni. Mora na forum da objaves. Ama ke videte ke pocnat na placat. Sto forum ke bese ovoj. Dajte objasnenie kaj otide mailot i user title-ot.

Корисничките наслови се рестартирани затоа што форумот се надоградува, и ќе ти биде вратен корисничкиот наслов. Доколку разгледаш поубаво ќе видиш дека на сите им беа рестартирани насловите!

Форумот активно се надоградува, нормално дека со цел да се заврши тоа надоградување ќе биде потребно трпение од членовите, и покрај се`... зарем јас немам подобра работа освен да ги подобрувам условите на овој форум?? Камо разбирање за сето ова кое го работиме сите ние доброволно, со цел да постигнеме нешто??

Маилот не знам зошто се буниш кога ти стои активен и ќе ти стои! Доколку имаш проблеми при логирањето немора одма да "критикуваш" без аргументи, туку напротив, прашај како и што ќе ти помогнеме.

Наградата хостинг е средена, а ова со домеинот е спонзорирано од уште еден спонзор, се чека во неговото слободно време да ја достави наградата, вети дека до утре ќе ни достави е-маил со информации. Кажаното од наша страна е остварено и ќе биде секогаш остварено, сега кога наидеме на дополнителни, непредвидени околности, ние работиме најбрзо и најефикасно да ги средиме.

Не знам од каде Ви е ваква неблагодарност и нетрпение, и место едно големо благодарам, добиваме "рани куче да те лае."
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43.408
Мислења
900.218
Членови
32.119
Огласи
503
Најнов член
CilCil
На врв Дно