1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ploca, procesor g39xx , ram crucial ddr4 4gb i ssd 120gb

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 4 Јануари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unbeatable

  4,590
  4,044
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Se prodavaat 2 maticni ploci Gigabyte H110-d3a, 4gb ram ddr4 , cpu g39xx.
  Cena 2500 denari od kombo.
  Nemaat plehcinja.
  IMG_20200104_200516.jpg  Rezervirani/prodadeni.
   
  Последна промена: 6 Јануари 2020
  На zlate_mkd и DaVoRkNe им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unbeatable

  4,590
  4,044
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Dostapna edna ista ploca so g3900 i a-data 4gb ram . Komplet sose kuler za 2500 denari.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unbeatable

  4,590
  4,044
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  2 maticni biostar tb250 btc , ednata e so g4400 a drugata so g4500 procesor.
  Sleduvaat samo ploca i procesor sose kuler po 2500 denari od ploca.
   
  На Miki’s му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unbeatable

  4,590
  4,044
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Ostanata e uste edna biostar tb250, cpu g4500, 2x4gb ram corsair. Cena 4500.
  Po transportni sluzbi ne prakjam. 1584997988875269404359237079996.jpg 15849980026946964500889186146087.jpg
   
  На borcep му/ѝ се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unbeatable

  4,590
  4,044
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
 6. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unbeatable

  4,590
  4,044
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Maticna gigabyte h110 , procesor g3930 - 2000 denari - prodadena.
  photo_2020-04-23_23-45-29.jpg
  Maticna biostar , procesor g3900, 4gb ram ddr4 - 3000 denari.
  photo_2020-04-23_23-45-51.jpg
  Maticna gigabyte h110 , procesor i3 6100 , 16 gb ram ddr 4 hyperx - 7500 denari - Prodadena.
  photo_2020-04-23_23-47-03 (2).jpg
   
  Последна промена: 24 Април 2020
  На Tenny му/ѝ се допаѓа ова.
 7. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unbeatable

  4,590
  4,044
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Последна промена: 26 Април 2020
  Tenny, Arabian, JunkieMKD и на уште 1 им се допаѓа ова.
 8. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unbeatable

  4,590
  4,044
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Maticna biostar , procesor g3900, 4gb ram ddr4 i ssd 120gb. Sve toa za 3500 denari!
  IMG_20200428_203759.jpg
  Prodadena.
   
  Последна промена: 1 Мај 2020
  mnikolce, JunkieMKD, Cyber_Ohrid и на уште 1 им се допаѓа ова.
 9. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unbeatable

  4,590
  4,044
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Ploca, procesor g39xx , ram crucial ddr4 4gb i ssd 120gb - 3500 den.
  IMG_20200518_231304.jpg
  P.S Za tie sto sitkaat lga1155 ploca i procesor za 7000 denari cenata pogore ne vaze za niv tuku ke bide 5500 denari!

  Prodadeno.
   
  Последна промена: 19 Мај 2020
  На xbl9k, Nomad, Necromancer и уште 6 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. JasSum

  Продадено SSD Crucial M4 256GB

  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,308
 2. Pane24
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  585
 3. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  642
 4. gOJDO
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  939
 5. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  716
Вчитување...

Сподели

Вчитување...