• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ПЛК програмери во Ladder diagam за Siemens s7-1200

  • Ја почнал/а темата
  • #1

avalox7

Intern
27 април 2020
30
3
Здраво, знам дека за овде темата не е, но дали некој знае и би можел да ми даде контакт од човек кој програмира плк, погоре во насловот на темата е напишано за кој плк се работи, ми треба помош за еден проект. Поздрав
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,803
Мислења
850,739
Членови
29,490
Најнов член
cadi1
На врв Дно