• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Please be gentle i'm new

Статус
Затворена за нови мислења.

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Здраво дечки супер ви е форумов !

Пролистав неколку страници па ми се виде интересно и решив да се зачленам и јас.

Голем поздрав до Андријески :bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.675
Мислења
889.455
Членови
31.515
Огласи
40
Најнов член
sw1pe
На врв Дно