• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Please allow me to introduce myself...

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Bojarovski

Intern
13 октомври 2007
8
0
Здраво на сите, јас сум Стефан, студент по информатика.
Го правам овој пост само "ради реда", нема многу тука да зборувам за мене, повеќе за мене ке дознаете преку моето учество на форумите...
:)

Поздрав.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,521
Мислења
858,508
Членови
29,932
Најнов член
Sladzana.Angjelkovska
На врв Дно