Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

PlayStation PS5 + God OF War Ragnarok - НОВ

Статус
Затворена за нови мислења.

Spodeli

Intern
5 октомври 2009
48
23
Spodeli додаде нов оглас:

PlayStation PS5 + God OF War Ragnarok - НОВ - 36.000 ден.

Продавам нов неотпакуван Sony PS5 BR edition со контролер и игра.
Производот доаѓа со официјална гаранција.

Утре треба да го земам од А1 (да искористам буџет).
Цена за комплет 36.000 мкд

Погледнете го атачментот 126161

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.999
Мислења
972.975
Членови
35.347
Огласи
2.934
Најнов член
petkovskamilena
На врв Дно