Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

PlayStation 5, контролер, слушалки и игри

Статус
Затворена за нови мислења.

Kpakep4e

Gaining Experience
18 јули 2020
89
180

claus

Gaining Experience
13 април 2020
94
129
Би бил заинтересиран со нормална фер форумска цена. Оваа е за на реклама5.
 

Kpakep4e

Gaining Experience
18 јули 2020
89
180
Останато
 • slusalki Pulse 3D white - 4500ден.

Игри за Ps5:
 • God of War Ragnarok - 3500 den.
 • Grand Turismo 7 - 2400 den.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно