Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Playstation 5 Disc Version

Статус
Затворена за нови мислења.

Rilind

professional curtain replacer
26 февруари 2019
347
549
Rilind додаде нов оглас:

Playstation 5 Disc Version - 41.000 ден.

Се продава PS5 Disc Version со 2 бели контролери во одлична состојба (скоро некористени), PS Plus Essential 1 година - купено пред околу 1 месец. Иде заедно со следните игри: FIFA 21, GTA Trilogy, Spiderman Miles Morales. Од PS Plus игри имам и UFC 4.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.094
Мислења
955.294
Членови
34.499
Огласи
2.306
Најнов член
User28472
На врв Дно