1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

PlayStation 4

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Saso PC, 18 Февруари 2019.

 1. Saso PC

  Saso PC
  Gaining Experience

  163
  271
  5 Април 2018
  Машко
  Продавам PlayStation 4
  Конзолата е со два џоистици и една игра Battlefield 1.
  Цена: 18.000 денари фиксна

  IMG-64e28517af4c2a43466158a9d4940130-V.jpg
   
 2. Saso PC

  Saso PC
  Gaining Experience

  163
  271
  5 Април 2018
  Машко
Слични теми
 1. Tayshaun
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  3,822
 2. Sm0k3y25
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,998
 3. Triology
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  438
 4. Psycore
  Одговори:
  86
  Прегледи:
  5,174
 5. viksa86
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  440
Вчитување...

Сподели

Вчитување...