Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

PlayStation 4 Slim + DualShock контролер + 1Т екстерен диск + 18 игри

skullmonkey

Unstoppable
25 април 2007
4.469
3.412
Скопје
www.gorast.com
skullmonkey додаде нов оглас:

PlayStation 4 Slim + DualShock контролер + 1Т екстерен диск + 18 игри - 25.000 ден.

Продавам:
 • PlayStation 4 Slim конзола со оригинален DualShock контролер и сите кабли кои доаѓаат со неа.
 • 2T Verbatim екстерен хард диск.
 • Игрите од сликата + Star Wars Jedi: Fallen Order

Погледнете го атачментот 137255 Погледнете го атачментот 137256 Погледнете го атачментот 137257 Погледнете го атачментот 137258 Погледнете го атачментот 137259

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.008
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно