• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

PlayStation 4 Slim 1TB Crash Team Racing Edition

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1,046
1,242
Скопје
Продавам PS4 Slim 1TB bundle со Crash Team Racing и дополнителен контролер.
Купен е Јули 2019 од Анхоч, меѓутоа поголемиот дел од времето фаќа прашина.
Нема траги од користење.
Во прилог неколку слики.

IMG-4585fe9582e750620f83424a31999291-V.jpgIMG-22785d9ed9e186da0eaeac8fff381791-V.jpgIMG-cc286bf95cc6ea12bee5e21a5423a755-V.jpg

Цена: 14.000 денари
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,578
Мислења
821,188
Членови
28,243
Најнов член
Dalibor93ku
На врв Дно